הרשמה חינם!

לקחת חלק בחינוך ביבלי

קבע את לוח הזמנים שלך בעצמך

עלה רמה בהכשרת השרות הדתי שלך, חפור עמוק יותר בלימודי המקרא ומצא את מטרתך. בגמישות שניתן להתאים את הלימודים במהירות שלך, תוכל לקבל את תואר השרות הדתי שלך בקלות, ולאזן את הלימודים שלך עם העבודה, המשפחה והאחריותות האחרות שלך בצורה חלקה.

גישה מכל מקום, בכל זמן

בין שאתה יושב למחשב שולחני, עובד על מחשב נייד, משתמש בטאבלט או בדרך כלל מול המכשיר הנייד שלך, ISOM Online נגיש מכל מקום שאתה נמצא בו. עם רק דפדפן, אתה יכול להתעסק בלימודים שלך בצורה חלקה, מבטיח חוויית גלישה חלקה בכל המכשירים שברשותך.

רישום פתוח בכל עת

תהנה מהחופש להירשם בכל עת עם ISOM Online. ללא דרישות אקדמיות משמע כי תוכל להתחיל את המסע שלך לקרבת תואר בלימודי המקרא בזמן שתבחר. צא לעומק עם חינוך דתי איכותי והשג נקודות זיכוי לעבודה לתואר שלך בקצב שלך.

סגל הוראה ברמה עולמית

ב-ISOM Online, אנו גאים להביא לך חלק מן השרותים המוערכים ביותר מרחבי הגלובוס. סגל ההוראה שלנו מורכב ממומחים מובילים וממתיני פרקטיקה המביאים רכוש רב של ידע וניסיון מהשטח להשכלתך. תהנה מחוכמתם, נתינתם ומנחותיהם בעת שאתה מתחיל את המסע שלך להבנה עמוקה יותר של השרות הנוצרי.

למידה אינטראקטיבית

התוכנית שלנו מציעה אלמנטים אינטראקטיביים כגון דיונים קבוצתיים והעמקה עם תרגילים ללמידה עצמית שמשפרים את חוויית הלמידה שלך.

תכנית לימודים מקיפה

משיעורים בסיסיים עד ללימודים מתקדמים, תכנית הלימודים שלנו מיועדת לספק לך חינוך מרוכז בלימודי המקרא.

איך להירשם

צור חשבון: התחל ביצירת חשבון בפורטל הרישום שלנו. זה יקח רק כמה דקות וזה בחינם לחלוטין!

בחר את הקורסים שלך: עיין בקטלוג הקורסים שלנו ובחר את השיעורים שמעניינים אותך. אל דאגה אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל – יועצי הלימודים שלנו כאן כדי לעזור לך להתמצא.

השלם את הרישום שלך: לאחר שבחרת את הקורסים שלך, פשוט השלם את תהליך הרישום ואתה מוכן להתחיל בלימודים שלך.

הצטרף אלינו היום!

אל תחמיצו מההזדמנות הנפלאה הזו להעמיק את ההבנה שלך במקרא ולהתחבר עם קהילת לומדים דומים. הירשם כעת והתחל את המסע שלך עם בית הספר הבינלאומי למשרדות!